VYHLEDEJ...
PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Soutěž o 5 knih od nakladatelství Portál: Heuréka - známe vítěze

článek soutěž Portál Heuréka 12 2019

Až do 18. prosince jste mohli soutěžit o jednu z pěti knih od nakladatelství Portál - Heuréka: Matematické hádanky s překvapivým řešením. Při losování se štěstí usmálo na Helenu T. (Litoměřice), Milana N. (Boleradice), Věru S. (Lednice), Barboru S. (Nová Včelnice) a Jiřinu Č. (Cheb). Blahopřejeme vítězům a všem děkujeme za účast.

Co bylo potřeba pro výhru udělat?

Stačilo poslat správnou odpověď e-mailem do 18. prosince 2019, a mít štěstí při losování, které proběhlo 19. prosince 2019. Adresy výherců jsme předali nakladatelství Portál, které bude výhry zasílat.

Soutěžní otázka:

Prof. Heinrich Hemme, autor knihy Heuréka, působí jako vysokoškolský profesor v:

a) Berlíně

b) Cáchách

c) Curychu

Nápověda byla k dispozici zde.

 

Pravidla:

Účastnit se můžete pouze 1x z 1 e-mailové adresy, pod stejným jménem nebo stejnou kontaktní adresou. Počítají se pouze odpovědi doručené od 4. do 18. 12. 2019. Výherce má nárok na 1 knihu, celkem je k dispozici 5 výher. Výhry nejsou vymahatelné a směnitelné za peníze. Odesláním e-mailu poskytujete souhlas s předáním kontaktních údajů nakladatelství Portál za účelem zaslání výher, a se zveřejněním jména, prvního písmene příjmení a obce na našich stránkách a FB profilech po ukončení soutěže. Vyhrazujeme si právo upravit pravidla a právo rozhodnout s konečnou platností. 

 

19.12.2019


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

    Zasílání novinek

    Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

    Doporučit známému