UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Angličtina v Anglii - kde jinde?

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Angličtina v Anglii - kde jinde?

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Angličtina v Anglii - kde jinde?

,   (Mapa)
Typ školy: Studium v zahraničí
IČ:

Telefon:

Doporučit kamarádovi

BEET Language Centre je jedna z nejkvalitnějších jazykových škol v Anglii. Chcete-li strávit příjemné léto u moře a naučit se skutečnou angličtinu zábavnou formou, klikněte na www.Anglictina-v-Anglii.cz a napište si o detailní informační brožuru.

Typ studia:

Ředitel:

Atmosféra školy je úžasná, lektoři jsou jedni z nejlepších a zároveň nejzábavnějších. Celý den budete mluvit anglicky a za několik dní budete mít spoustu přátel. Každý den se pořádají akce a o víkendu výlety, Bournemouth je město plné obchodů a zábavy, pláž má hodnocení Blue Flag

 

Internet máte zdarma ve škole i doma, anglická rodina je tolerantní, předpokládá se, že budete samostatní. Kurzy probíhají v pohodě a můžete je kdykoli změnit, pro školu jste zákazníkem. Ve skupině je obvykle do 10 studentů, maximálně 12, výuka probíhá aktivní formou, při které se rozhodně nebudete nudit.

 

Nikde jinde se nenaučíte tak dobře anglicky, jako přímo v Anglii. Příprava na testy a na vysokou školu bude mnohem jednodušší, než doma. 

 

Důvodem, proč BEET v České republice prezentujeme, je pozitivní zkušenost, kterou jsme získali během intenzivního kurzu. BEET má nejlepší lektory, protože je výběrovým střediskem pro učitele angličtiny, udržuje vysoké standardy výuky a využívá moderní vybavení. Zaměstnanci jsou své práci oddaní a vysoce motivovaní vyjít studentům vstříc. BEET má vynikající organizaci, i s průměrným počtem 180 studentů běží vše hladce a profesionálně.

 

Škola má stálou kontrolu kvality výuky, kurz je ukončen certifikátem s podrobným hodnocením studentovy práce a jeho znalostí. Ubytování v rodinách je kvalitní, škola ho průběžně hodnotí.

 

Doprava je jednoduchá a bezpečná, Bournemouth je považováno za jedno z nejlepších míst k životu v Anglii, je dvě hodiny cesty od Londýna. Minimální věk studenta je 17, pro letní kurzy 16 let, nosí sebou průkazku s nonstop telefonním číslem pracovníka školy.

 

Na stránkách www.Anglictina-v-Anglii.cz si vyžádejte detailní informační brožuru.

 

beet_school_240    

 

 

Zaměření: Angličtina

jazykoveskoly.com doporučují pro přípravuNahoru

Kurzy:

Učebnice:189 KčObjednat179 KčObjednat149 KčObjednat569 KčObjednat99 KčObjednat

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 5856

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučujeme jazykové školy

Doporučujeme pomaturitní kurzy

Doporučujeme zahraniční pobyty

Doporučujeme další kurzy