UPRAVIT ŠKOLU / FAKULTU

Dotaz na studijní oddělení - Brno English Centre, spol. s r.o.

Váš dotaz
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

Dopororučit kamarádovi - Brno English Centre, spol. s r.o.

Doporučit známému
:
:
:
:
:
**Vložte kód:
Všechny položky jsou povinné

 

Brno English Centre, spol. s r.o.

Husova 7, 602 00  Brno (Mapa)
Typ školy: Docházkové kurzy
IČ: 63469286

Telefon: 541 212 262
Web: www.brnoenglishcentre.cz
E-mail: office@brnoenglishcentre.cz

Poslat dotaz na studijní oddělení

Doporučit kamarádovi

Firma Brno English Centre existuje od roku 1995. Po celou dobu existence má stejné majitele, stejný předmět podnikání (jazyková škola, překlady do/z angličtiny) a postupně se rozšiřující rozsah služeb.
Všichni tři majitelé věří v tradiční hodnoty podnikání jako je profesionalita, zodpovědnost a poctivost. Tento přístup z nás neudělal boháče, ale zajišťuje nám sice pomalý, ale stabilní růst a zákazníky, kteří od nás neodcházejí, ale doporučují nás svým známým.

Se svými přibližně 1000 studenty každý rok a celkem více než 11 000 absolventy jsme v regionu Brno a okolí jazyková škola s jedním z největších záběrů. Navíc patříme mezi nemnohé jazykové školy, které se specializují na vyšší pokročilosti. Zákazníci často vítají, že jejich angličtina a španělština může být zkvalitněna využitím kompletních jazykových služeb, tj. výuky zaměstnanců, překladů veškerých materiálů a tlumočení obchodních jednání či prezentací – vše “šité na míru” dle konkrétních potřeb zákazníka.

Překlady do/z angličtiny nabízíme rovněž v široké škále rozsahu služeb. Od těch nejmenších zakázek jako je překlad výpisu z trestního rejstříku až po rozsáhlé projekty lokalizací softwaru nebo stavebních projektů financovaných z EU. Zaměstnáváme necelou dvacítku rodilých mluvčích angličtiny (z Velké Británie, USA, Austrálie a dalších zemí), pracují jako učitelé jazykové školy a někteří z nich i jako korektoři, kteří dohlížejí nejen na gramatickou, stylistickou a formální správnost našich anglických překladů, zároveň jsou k dispozici jako dabéři při výrobě anglických verzí multimediálních projektů.

 

zobrazit více

Typ studia:

Ředitel:

 

Zaměření: Angličtina, Španělština

Poslat dotaz na studijní oddělení
jazykoveskoly.com doporučují pro přípravuNahoru

Kurzy:

Učebnice:279 KčObjednat579 KčObjednat89 KčObjednat239 KčObjednat336 KčObjednat

Statistiky zobrazení - zobrazení detailu: 3281

Chcete připravit na přijímačky?
Doporučujeme jazykové školy

Doporučujeme pomaturitní kurzy

Doporučujeme zahraniční pobyty

Doporučujeme další kurzy