Požadovaný text nenalezen. KamPoMaturitě.cz - přijímací zkoušky, kurzy, testy, nulté ročníky - JazykovéŠkoly.com - nejpodrobnější adresář jazykových škol a jazykových kurzů v ČR.

Doporučit známému
:
:
:
:
Všechny položky jsou povinné

Zvolte stranu: 1-25 | 26-50 | 51-75 | 76-83

Kdy vysoké školy pořádají dny otevřených dveří

články dny otevřených dveří vš 2014 2015

Většina veřejných a státních vysokých škol už zveřejnila termíny dnů pro podzim a zimu. Listopadové akce najdete níže v článku, přehled akcí soukromých vysokých škol najdete v příloze k tomuto článku. Stáhnout si můžete také chronologicky řazený souhrn pro leden a únor.

VIP semestrální balíčky

článek VIP semestrální balíček právo medicína psychologie

Co je to VIP semestrální balíček? Výhodný balíček semestrálního kurzu, učebnic doporučených lektory, e-booků a dalších bonusů včetně poštovného zdarma. Chcete vědět víc?

Říjnová soutěž o audioknihu: známe výherce

článek soutěž audioteka.cz kampomaturite 10 2014

Celý říjen jste s námi mohli soutěžit o audioknihu od Audiotéka.cz. Ze správných odpovědí jsme vylosovali vítězku Bc. Janu Dvořákovou, gratulujeme a všem soutěžícím děkujeme za účast.

Jak vybrat vysokou školu

Články - jak vybrat vš

Máte jasno, na kterou školu se přihlásit? Pokud ne, máme pro vás tahák. A kdyby nepomohl ani ten, třeba vám pomohou rady studentů, kteří už na daných školách studují – výsledky ankety najdete zde.

Poslední šance na přihlášení: přípravné kurzy zahájeny

článek nulté ročníky 2014 2015

Chcete se příští rok přihlásit na některý z žádaných oborů? Zahajte přípravu včas a nezůstanete pod čarou. Přípravné kurzy v Praze a Brně jsme zahájili 18. a 22. října - máte poslední šanci se přihlásit!

Prázdniny ve školním roce 2014/2015 a 2015/2016

Články - prázdniny a organizace školního roku

V tomto školním roce se můžete těšit na vánoční prázdniny od pondělí 22. prosince do neděle 4. ledna, v listopadu nás čeká ještě volno v pondělí 17. V článku najdete prázdniny pro tento i příští školní rok na základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích. Nechybí ani informace o svátcích, které zasahují do školního roku.

Nová maturita 2015

Články - nová maturita kampomaturite.cz státní maturita 2015

Čeká vás v příštím roce maturita? Didaktické testy a písemné práce v jarním termínu proběhnou od 4. do 13. května 2015. V detailu článku najdete odkazy na vzorové i ostré testy společné části maturitní zkoušky a další důležité informace pohromadě na jednom místě.

SCIO a Národní srovnávací zkoušky (NSZ)

článek scio nsz národní srovnávací zkoušky osp kampomaturite.cz

NOVĚ V PRODEJI! Testy OSP, ZSV, Matematika, Cvičebnice OSP a Cvičebnice ZSV

Pro přijetí na některé vysoké školy jsou vyžadovány Národní srovnávací zkoušky, které pořádá firma SCIO. Tyto testy na některých fakultách nahrazují přijímací zkoušky, některé fakulty pouze přihlížejí k dobrým výsledkům zkoušek.

Nové číslo časopisu KamPoMaturite.CZ online

časopis KamPoMaturitě.CZ 23 září 2014

Zářijové číslo časopisu KamPoMaturitě.CZ se chystá do maturitních ročníků středních škol. Pokud jste studenti třetích ročníků, číslo se na vás nedostalo nebo si chcete časopis zdarma stáhnout či prolistovat, máte už teď možnost na www.Casopis.KamPoMaturite.cz nebo na Facebooku.

 

 

Seminarky.cz: Nabijte alespoň za 150 Kč a dostanete 2 práce zdarma

článek seminarky.cz 2 práce zdarma za nabití kreditů 9 2014

Až do konce roku máte šanci na Seminarky.cz získat kredity na stažení 2 prací zdarma!

7. ročník MissMaturita právě odstartoval!

článek zahájení miss maturita 2015 7. ročník www.missmaturita.cz

Přihlaste se nebo hlasujte v 7. ročníku soutěže MissMaturita.cz! Soutěž trvá od 1. září 2014 do 28. února 2015 a ceny stojí za to - rok studia angličtiny zdarma, stipendium na VOŠ, profesionální fotografie, sedací vak, zapůjčení plesových šatů zdarma, šperky nebo designové kabelky! Více na www.MissMaturita.cz a Facebooku - hlasujte, sdílejte, soutěžte!

Jak zvládnout maturitní ročník a přijímačky

článek jak zvládnout maturitní ročník a přijímačky

Maturita nebo přijímací zkoušky na vysokou školu jsou v nedohlednu? Nenechte se uchlácholit tolika měsíci, které vás dělí od doby, než to všechno vypukne. Maturita i přijímačky vyžadují nastudování velkého objemu látky naráz a do toho musíte zvládat běžný průběh školního roku a další povinnosti. V článku vám proto poradíme, jak si všechny úkoly během následujícího školního roku rozdělit, abyste maturitou a přijímačkami prošli s úspěchem a hlavně bez zbytečných nervů a obav.

Rozvrh hodin 2014/2015 ke stažení zdarma

článek rozvrh hodin 2014/2015 pdf xls ke stažení kampomaturite.cz 9 2014

Máte už rozvrh na nadcházející pololetí či semestr? Tápou vaši rodiče, kde a kdy máte jaké aktivity? Připravili jsme pro vás rozvrh pro školu i další aktivity, kroužky a koníčky. U rozvrhu najdete i přehled prázdnin, státních svátků a dalších volných dnů. Použití je univerzální pro základní školy, střední školy i vysoké školy (tam tedy už bohužel bez těch školních prázdnin :-(). Pro maturanty navíc s harmonogramem na celý maturitní rok.

Velké slevy učebnic a slovníků!

Vánoční sleva učebnic - a zůstane po celý rok!

Připravili jsme pro Vás velké slevy učebnic - příprava na maturitu a přijímací zkoušky, jazykové, slovníky a také nějaké zajímavosti!

 

Které vysoké školy přijímají přihlášky ve 2. kole?

Články - kde se ještě můžete přihlásit na VŠ?

Veřejné a státní vysoké školy obvykle uzavřely příjem přihlášek koncem února a v průběhu března. I na konci července ale ještě můžete podávat přihlášky na vybrané veřejné vysoké školy. Nově jsme zaznamenali termíny FSV ČVUT v programech Metrologie a Stavebnictví, FBMI ČVUT, Fakulty ekonomicko-správní UPCE nebo obory Novořecký jazyk a literatura a Teorie a dějiny filmu a audiovizuální kultury na FF MUNI. Soukromé vysoké školy většinou přijímají přihlášky až do konce září.

Status studenta 2014 a 2015

články - status studenta

Jak je to se statusem studenta po maturitě nebo v případě, že maturita nedopadne? Kdy status vzniká, zaniká a důležité termíny, které se vyplatí sledovat, najdete také v přehledné podobě jako tabulku u článku.

Odvolání na VŠ - nepřijetí ke studiu - žádost o přezkoumání rozhodnutí

články odvolání nepřijetí vš

Obdrželi jste rozhodnutí o nepřijetí? Podívejte se, jaké jsou vaše šance na odvolání, neboli přezkumné řízení. Pozor, žádost o přezkoumání rozhodnutí musíte podat do 30 dnů od doručení záporného vyrozumění orgánu, který rozhodnutí vydal; zmeškání lhůty vám bude prominuto jen ze závažných důvodů. Na přezkoumání nemá škola žádnou zákonnou lhůtu.

Nový vzhled stránek, VIP balíčky a sekce

článek nový design kampomaturite.cz 5 2014

Naše stránky www.KamPoMaturite.cz dostaly nový design! Kromě přehlednějšího členění a modernější grafiky tu najdete nové sekce - jak se dostat na nejžádanější obory - právo, psychologii, medicínu, Policejní akademii, ekonomii či humanitní obory.

 

Video návody: Jak se dostat na nejžádanější obory

články video prezentace 2013

Čekají vás přijímačky a jste zahlceni informacemi? Připravili jsme pro vás přehledná videa, kde najdete vše, co jste potřebovali vědět. Jak se dostat na vysokou školu, na práva, psychologii, medicínu a ekonomii.

Jak se dostat na nejžádanější obory? Chce to důkladnou přípravu v kurzu

článek přípravné kurzy jak se dostat na nejžádanější obory

Každý rok se téměř 3/4 zájemců nedostanou na práva a medicínu, až polovina zájemců na ekonomické a humanitně zaměřené obory, u psychologie na UK máte jen 5 % šanci na úspěch. Připravte se s námi a přihlaste se do kurzů na www.KamPoMaturite.cz.

Rozhovor: Netradiční party "dovolená" na pláži

článek rozhovor pomaturitní party dovolená 2014

Co můžete očekávat od party dovolené, jak to probíhá a proč se se spolužáky vydat na poslední velký mejdan jsme se zeptali přímo u zdroje. Na otázky nám odpovídali Honza Barek a Honza Lenčo z Party Kýblu, všechny jejich akce najdete na www.KamPoMaturite.cz/party/

Jak se dostat na nejžádanější obory vysokých škol 2014

článek jak se dostat na nejžádanější obory 2014

Zajímá vás, kde se na dané obory můžete přihlásit? Jaké jsou konkrétní požadavky k přijímačkám pro rok 2014? Informace pro obory, které neuvádíme v tomto přehledu, najdete na www.VysokeSkoly.com, aktuální informace k 2. kolům a prodloužení termínů pro podání přihlášek pak zde.

Jak se dostat na přírodovědné fakulty

článek jak se dostat na přírodovědné obory

Biologii, chemii, fyziku, geografii, ekologii, demografii, matematiku, biochemii, geologii a obory zaměřené na zemědělství, lesnictví či zahradnictví můžete studovat na 18 veřejných a 2 soukromých vysokých školách. Abychom se neopakovali, neuvádíme pedagogické, technické a biomedicínské/veterinární obory.

Jak se dostat na technické fakulty

článek jak se dostat na technické obory

Technické obory obvykle netrpí přetlakem uchazečů, často zájemce lákají na přijetí bez přijímacího řízení. Ovšem odpad či „úmrtnost“ v prvním roce studia jsou u těchto oborů až na výjimky značné.
Studovat můžete na 22 veřejných, 1 státní a 12 soukromých školách, pedagogické, přírodovědné, biomedicínské/farmaceutické a umělecké obory najdete podrobně v příslušných částech tohoto seriálu.
 

 

Jak se dostat na humanitní obory

články jak se dostat na humanitní obory

Psychologii, filozofii, logiku, politologii, sociologii, sociální politiku a sociální práci, historické vědy, filologii, pedagogiku, informační studia a knihovnictví, překladatelství a tlumočnictví, obecnou teorii a dějiny umění a kultury a další obory lze studovat na 44 fakultách humanitních, filozofických, teologických a sociálních věd a dalších fakultách veřejných vysokých škol. Humanitní obory jsou dále v nabídce na 13 soukromých vysokých školách. Učitelské, ekonomicky zaměřené obory a obory psychologie uvádíme v samostatném článku.

Zvolte stranu: 1-25 | 26-50 | 51-75 | 76-83

Doporučujeme jazykové školy

Doporučujeme pomaturitní kurzy

Doporučujeme zahraniční pobyty

Doporučujeme další kurzy


Partneři: KamPoMaturite, Letenky, Referáty, Autoservis pneuservis BarchošReferáty, Školní StránkyStudentské servery