VYHLEDEJ...
RYCHLÝ PŘEHLED ŠKOL
školu
seminárku
Mapka k vyhledaní školy
Typ:
Zaměření:
Kraj:
Hledaný text:
Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královéhradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj
Typ:
Text:

Expo Australia 2018 - Setkání s Austrálií

PR článek Expo Australia 2018

Společnost AustraliaOnline Vás zve na 15. ročník veletrhu Expo Australia 2018, který je určen pro zájemce o cestování, studium a práci v Austrálii. Austrálie nabízí ke studiu pracovní povolení, a proto tam každý rok za studiem a prací odjede tisíce mladých lidí. Tento veletrh nabízí skvělou příležitost poznat zástupce agentury AustraliaOnline z ČR i Austrálie, zástupce australských škol a nechat se inspirovat zážitky bývalých studentů.

Přivážíme nejaktuálnější informace z Austrálie, představíme nové jazykové i odborné školy, nová víza Work and holiday pro práci v Austrálii i e-katalog na nový rok. Na to vše se můžete těšit v Praze, Brně, Plzni a Bratislavě. Vstup na veletrh je ZDARMA!

Věříme, že letošní veletrh bude ještě lepší než předchozích 14 ročníků. Jsme totiž toho názoru, že nic nemůže nahradit osobní účast samotných zástupců škol a našich bývalých studentů. Proto jsme zajistili, že veletrhu se spolu s Vámi účastní reprezentanti škol z daleké Austrálie, kteří nejlépe vědí co Vám mohou nabídnout. Přijďte si promluvit přímo s nimi a zároveň nasát atmosféru exotické Austrálie. Celkově se během veletrhu Expo Australia 2018 představí přes 30 škol z celé Austrálie včetně škol nových, reprezentovány australskými zástupci.

 

Každý účastník bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si pro něj tu nejlepší. Část z nich bude reprezentováno jejich vlastními australskými zástupci nebo bývalými absolventy školy, se kterými si bude možné osobně promluvit. Současně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, emigraci, cestování nebo o práci v Austrálii.

 

Jelikož chceme udělat tento ročník skutečně výjimečný, necháme dva z návštěvníků vyhrát studium v Austrálii v hodnotě několika desítek tisíc korun. Budeme soutěžit o 12 týdenní jazykový a o 6 měsíční odborný kurz. Budeme rádi když si nenecháte náš veletrh ujít!

 

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:PR článek expo australia veletrh

 

PRAHA - Hotel Jalta, Václavské náměstí 45
Sobota - 21. dubna 2018 od 13:00 do 18:00 hodin

 

PLZEŇ - Hotel Central, Náměstí republiky 33
Pondělí - 16. dubna 2018 od 15:00 do 18:00 hodin

 

BRNO - Hotel International, Husova 16
Úterý - 17. dubna 2018 od 15:00 do 19:00 hodin

 

BRATISLAVA - Hotel Crowne Plaza, Hodžovo námestie 2
Streda - 18. aprila 2018 od 15:00 do 19:00 hodin

 

Více o programu naleznete zde: www.australiaonline.cz/expoaustralia

 

SOUHRN TOHO NEJZAJÍMAVĚJŠÍHO:

 

 • Získáte nový e-katalog AustraliaOnline na rok 2018-2019
 • Proběhne soutěž o 12-ti týdenní jazykový kurz a 6-ti měsíční studium na odborné škole v hodnotě desítek tisíc korun
 • Získáte přehled o všech programech škol a můžete tak porovnat jejich kvalitu a cenu
 • Dozvíte se, jak získat rychle práci v Austrálii, kde hledat a kolik za to můžete čekat
 • Svojí účastí na veletrhu získáte možnost zápisu na vybrané australské školy zdarma (ušetříte až 4.000 Kč)
 • Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na veletrh přiletí z Austrálie
 • Můžete si promluvit se zástupci či dokonce přímo majiteli škol, kteří je na veletrhu budou reprezentovat
 • Prezentací leteckých společností se dozvíte, jak nejpohodlněji se můžete dostat do Austrálie
 • Dozvíte se informace o nových vízech Work and holiday, které jsou spuštěny od 1. 3. 2018
 • a mnohem dalšího …

 

PR článek expo australia triple

 

PROČ STUDOVAT V AUSTRÁLII?

 

Touha vidět exotickou Austrálii, zdokonalit se v angličtině, vydělat si a nepochybně zažít hodně zábavy a dobrodružství již není v dnešní době nereálná. Svědčí o tom fakt, že Austrálii navštíví ročně téměř 200 tisíc studentů z více než 80 zemí světa. Jen z Čech a ze Slovenska se vydá na jižní polokouli každý rok 2000 studentů. Velká část z nich si svůj pobyt po ukončení školy prodlouží a někteří dokonce získají v Austrálii trvalý PR článek expo australia logo australia onlinepobyt.

 

 

O SPOLEČNOSTI AUSTRALIAONLINE

 

Společnost AustraliaOnline se již 25 let zabývá zprostředkováním turistických, studentských pobytů a emigrace. Zájemcům poskytuje dlouhodobé zkušenosti a silné zázemí. V České republice poskytuje servis při zabezpečování cesty do Austrálie, v Sydney pak nabízí základnu ve formě největšího studentského centra s českými a slovenskými pracovníky. Většina konzultantů má bohaté zkušenosti se studiem a žitím v Austrálii. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného migračního poradce. Služeb AustraliaOnline využívá skoro polovina všech zájemců, kteří míří za studiem na jižní polokouli.

 

Více podrobností a informací o AustraliaOnline najdete na webu:  www.australiaonline.cz na Facebooku: www.facebook.com/australiaonline, www.facebook.com/expoaustralia nebo na Twitteru:                     www.twitter.com/aol_czechrep a Instagramu: https://www.instagram.com/australia_online/.

 

 

26.3.2018


Jsme tam, kde jste vy

Poradenství v přípravě ke studiu

AMOS -
KamPoMaturite.cz, s.r.o.

Dukelských hrdinů 21
170 00 Praha 7

e-mail: info@kampomaturite.cz
tel: +420 222 943 511
+420 606 411 115

Informace

Stáhněte si aplikaci Adresář škol

 

Užitečné informace

  Zasílání novinek

  Zaregistrujte se a dostávejte nejlepší nabídky jako první.

  Doporučit známému